پرتال امور پژوهشي

پژوهشكدة رياضيات، پژوهشگاه دانش هاي بنيادي (IPM)
توجه:  به عرض می رساند، به این منظور که پیوند های موجود در درگاه مانند «View»، «Provide Annual Report»، «Apply for a new project» و ... به نحو درستی عمل نمایند، شما می بایست در مرورگر خود دسترسی «Pop-ups» برای آدرس درگاه ("http://portal.math.ipm.ir") را  تنظیم نمایید. برای این منظور، عبارت «how to allow pop ups in [THE NAME OF YOUR BROWSER: Firefox, Chrome,...]» را در گوگل جستجو نمایید، راهنمایی های لازم به راحتی  قابل مشاهده خواهد بود.  
Home    

افزودن یا به روز رسانی مقالات به گزارش های قبلی (شش ماه و سالانه)


 1- به علت بروز برخی مشکلات، تغییراتی در بخش مقالات تارنما ایجاد شده است که مهم ترین آنها عبارتست از اینکه هر پژوهشگر تنها فهرست مقالاتی را خواهد دید که خود اقدام به اضافه کردن آن در سامانه نموده است. بنابراین، در صورتی که یک مقاله دارای نویسندگان متفاوتی است، هر یک از نویسندگان می باید آن مقاله را به صورت جداگانه در سامانه ثبت نمایند. در نتیجه، هر پژوهشگر تنها امکان اضافه کردن مقالاتی را به گزارش های خود خواهد داشت که توسط خود او در سامانه ثبت شده اند.
 2- در صورتی که یک مقاله در یک گزارش شش ماهه قید شد و آن گزارش تایید شد، پژوهشگر می تواند آن مقاله را بدون هیچ تغییری در گزارش سالانه خود نیز قرار دهد. در صورتی که پژوهشگر قصد انجام تغییری در آن مقاله را داشت باید از گزینه «Modify Version» در فهرت مقالات خود استفاده نماید که از این طریق، نسخه (version) جدیدی برای آن مقاله ایجاد می شود و او می بایست این نسخه جدید را به گزارش سالانه خود اضافه نماید. (گزینه «Modify Version» به صورت خودکار برای مقالاتی که امکان اضافه کردن نسخه جدید برای آنها وجود ندارد، نمایش داده نمی شود)
 3- در صورتی که مقاله ای در یک گزارش سالانه قید شد، به منطور اعمال به روزرسانی های احتمالی، مانند تغییر وضعیت پذیرش مقاله، پژوهشگران می توانند بعد از ثبت و تایید گزارش، با استفاده از گزینه «Modify Version» اقدام به ایجاد نسخه جدیدی برای آن مقاله نمایند که به شکل خودکار، در سوابق آنها، به آن گزارش سالانه اضافه خواهد شد. بدیهی است  که امکان درج نسخه جدید، تنها برای آخرین نسخه هر مقاله امکان پذیر است.
 4- برای اضافه کردن مقاله ای به یک گزارش سالانه قبلی، باید از پیوند «Add Paper» در فهرست گزارشات سالانه خود استفاده نمایید. دقت نمایید که اضافه کردن مقاله، تنها برای گزارشات سالانه ای امکان پذیر است که مراحل بررسی در کمیته علمی برای آنها اتمام یافته است.
 5- توجه نمایید که امکان اضافه کردن مقاله به گزارش شش ماهه ای که مراحل بررسی خود را طی کرده است وجود ندارد. پژوهشگران محترم می توانند در چنین وضعیتی، مقالات مذکور را به گزارش سالانه آن طرح اضافه نمایند.
 6- پژوهشگران در فهرست مقالات خود، به صورت پیش فرض، نسخه آخر هر مقاله را می بینند که با استفاده از لیست بازشویی که در بالای جدول فهرست مقالاتشان وجود دارد و با انتخاب گزینه «All Versions» در آن می توانند همه نسخه های موجود از مقالات خود را بینند.

به طور دقیق تر:
 1- به روز رسانی مقالاتی که در یک گزارش شش ماهه قید شده اند، تنها در صورتی امکان پذیر است که فرآیند بررسی آن گزارش در سامانه به اتمام رسیده باشد. برای این منظور، از پیوند «Modify Version» که در لیست مقالات قابل دیدن است (تنها در صورتی که فرآیند بررسی گزارش شش ماهه به اتمام رسیده باشد) استفاده نمایید. نسخه جدید مقاله، به طور خودکار به گزارش سالانه آن طرح اضافه می شود.
 2- برای اضافه کردن مقاله بعد از تسلیم گزارش شش ماهه، پژوهش گران می بایست روند معمول اضافه کردن یک مقاله جدید را طی کنند. طبیعی است، در صورت تمایل، می توانند مقاله اضافه شده را به گزارش سالانه آن طرح اضافه نمایند.
 3- برای گزارش سالانه، به روزرسانی یا اضافه کردن مقاله، تنها زمانی میسر است که فرآیند بررسی آن گزارش به اتمام رسیده باشد.
 4- به منظور به روز رسانی وضعیت مقاله ای که از قبل در یک گزارش سالانه قید شده است از پیوند «Modify Version» در لیست مقالات خود استفاده نمایید. با استفاده از این پیوند نسخه جدیدی برای آن مقاله در سامانه ثبت می شود. این پیوند تنها برای مقالاتی نمایش داده می شود که فرآیند گزارش سالانه مربوط به آنها به اتمام رسیده باشد. همچنین افزودن نسخه جدید، تنها برای نسخه آخر هر مقاله امکان پذیر است.
 5- برای اضافه کرن مقاله جدید به یک گزارش سالانه که فرآیند بررسی آن به اتمام رسیده است، از پیوند «Add Paper» در لیست گزارش های سالانه خود استفاده نمایید. این پیوند تنها برای گزارش هایی نمایش داده می شود که فرآیند بررسی آنها در سامانه به اتمام رسیده است.
 6- مقالاتی که به یکی از دو روش فوق به یک گزارش سالانه اضافه شده اند، در صفحه جزئیات گزارش سالانه با پس زمینه زرد رنگ نمایش داده می شوند. بعد از اینکه فرآیند بررسی این مقالات به اتمام رسید، مقالاتی که تایید شده اند با پس زمینه سبز رنگ و آنهایی که تایید نشده اند، با پس زمینه قرمز رنگ نمایش داده می شوند.
 7- در فرآیند فوق، در صورتی که یک مقاله تایید نشده بود، پژوهشگران می توانند نسبت به حذف و یا اعمال ویرایش و ثبت مجدد آن مقاله اقدام نمایند.
 8- بدیهی است تا زمانی که این مقالات در سامانه تایید نشده اند، در سابقه پژوهشی محققین در نظر گرفته نمی شوند.

 
نکته بسیار مهم:

این تارنما (وب سایت) از جنبه های بسیاری توسط طراح و پیاده ساز آن و همچنین توسط بخشی از همکاران پژوهشکده مورد آزمایش و خطا یابی قرار گرفته است، اما شبیه به هر پروژه نرم افزاری دیگری تا قبل از فراهم شدن نسخه نهایی خود، امکان بروز خطا و موارد پیش بینی نشده در آن وجود دارد. قریب به صد در صد خطاهایی که در این تارنما رخ دهند با جزئیات ذخیره شده و مورد باربینی قرار می گیرند و برای رفع آنها به سرعت اقدام خواهد شد. پیشاپیش از اینکه تا نهایی شدن این درگاه ما را  با صبر خود همراهی می نمایید بسیار سپاس گزاریم. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی فنی و یا بروز هر گونه خطا در هنگام استفاده از این درگاه می توانید با ارسال رایانامه به آدرس avprofession[at]gmail[dot]com با مسئول تارنما در ارتباط باشيد.

با آرزوی سعادت و بهروزی

 User Name:
 Password:
Sign Up I've forgotten my password